http://kvartiraodessa.com/ снять квартиру в одессе посуточно - недвижимость в одессе.
Врятуй життя
Полтава сьогодні. Інформаційний портал міста та області

На засіданні міськвиконкому Полтавської міськради говорили про грип і ГРВІ

Вів засідання міський голова Олександр Мамай.  Було розглянуто та прийняте рішення "Про заходи щодо недопущення епідемії гострих респіраторно-вірусних інфекцій та грипу в осінньо-зимовий період 2015-2016 років".

Начальник управління охорони здоров’я виконавчого комітету Полтавської міської ради Сергій Котов у доповіді повідомив, що   найбільш ефективним способом профілактики грипу є вакцинація.Пролводии  щеплень проти грипу треба  за 3-4 тижні до початку епідемічного підйому захворюваності для своєчасного набуття у щепленого імунітету. За даними санітарно-епідеміологічної служби ймовірний підйом захворюваності очікується протягом січня лютого наступного року. Однак, відсоток щеплених ще доволі низький. Нині пв Полтаві  щеплено усього близько 500 осіб, кожен другий з них – медичний працівник. Показники ж захворюваності на грип та ГРВІ протягом жовтня-листопада поточного року є нижчими епідпорогових.


Автор: За інформацією прес-служби Полтавської міськради Дата: 18-11-2015 20:48:17
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення

Стрічка новин


Погода у ПолтавіАдміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів. При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Полтава Сьогодні , посилання на today.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).
rss