Полтава сьогодні. Інформаційний портал міста та області

Полтава долучилася до Всеукраїнського проекту "Батарейки, здавайтеся!"

У Полтаві розпочалась активна робота зі встановлення пунктів прийому батарейок у житлових будинках, публічних місцях та торгових точках.

На Полтавщині хочуть запровадити закордонну програму з профілактики правопорушень

Із 5 по 8 жовтня у Амстердамі (Нідерланди) відбулася Друга міжнародна конференція "Правоохоронні органи та громадське здоров'я, LEPH 2014", ідеї з якої спробують застосувати на Полтавщині.

Представники Сенату США готові надавати експертну підтримку та сприяти розвитку медичної галузі на Полтавщині

24 жовтня у Вашингтоні за участі "Інституту аналітики та адвокації" відбулася зустріч української делегації з американськими експертами у офісі голови комітету охорони здоров’я сенату США Тома Харкіна.

Євромайдан знову в Полтаві. Дежавю?

23 жовтня у Полтаві в пабі "Хмільний Бик" презентували три збірки про Євромайдан: "Хроніка почуттів", "Лірична хроніка" та "Хроніка у новелах".

Полтавець у Бібліотеці Конгресу США говорив про вибори в Україні, права і свободи громадян

23 жовтня у Вашингтоні у Бібліотеці Конгресу США відбулася зустріч української делегації з Надзвичайним і Повноважним Послом США в Україні в 2006-2009 рр.

У Полтаві навчатимуть молодь бути активною

У рамках проекту "Молодіжна Стратегія розвитку областей Центрально-Східної України" у Полтаві проходитимуть тренінги для членів молодіжних парламентів, молодіжних рад та студентських організацій на тему "Лідерство у сучасній Україні".

У Полтаві презентують літературу про Євромайдан

23 жовтня о 19:00 у пабі "Хмільний Бик" (вул. Ватутіна) о 19:00 відбудуться презентації збірок про Євромайдан.
Фото: Уляна Мохірєва

У Полтаві вирувала поетична "свіжа кров"

16 жовтня у "Львівській кав’ярні" в рамках нового проекту "Мистецька тусівка" відбувся музично-поетичний вечір під назвою "Свіжа кров".

Полтавські актори і поети об’єднаються заради допомоги

19 жовтня о 15:00 в Галереї Мистецтв (вул. Фрунзе, 5) пройде представлення сучасної драматургії і поезії від Творчої Лабораторії "ПолТеЛа" і незалежного мистецького об’єднання "Magnum Opus".

На вік-енд у Полтаві - "БандерLand Перезавантаження"

"БандерLand Перезавантаження" - в підтримку бійців АТО та на честь річниці УПА, на площі біля театру Гоголя, у цю суботу 18 жовтня, починаючи з 13-00 до 19-00.

Стрічка новин


Погода у Полтаві


Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів. При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Полтава Сьогодні , посилання на today.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).
rss