Полтава сьогодні. Інформаційний портал міста та області

80 полтавців побували в найбагатшому музеї України

30 листопада учасники проекту "Таємнича Полтава" відвідали найбагатший музей України, а саме – полтавський музей українського класика Панаса Мирного.

Волонтери полтавського Педуніверситету запрошують долучитися до благодійних акцій для дітей міста

Волонтерський сектор Студентської ради ПНПУ імені В.Г. Короленка запрошує полтавців долучитися до благодійних акцій для дітей міста. Благодійна акція "Свято дітям"

У Дебальцевому "жаркувато", але полтавські вояки тримаються гідно

Юрій Сулаєв, речник обласної міліції, учора написав в Фейсбук

"Таємнича Полтава" запрошує відвідати найбагатший музей України

30 листопада проект "Таємнича Полтава" організує спільний похід у музей для всіх бажаючих.

Студенти полтавського техуніверситету провели мітинг із вимогою люструвати ректора

25 листопада студенти ПолтНТУ імені Ю. Кондратюка провели мітинг з вимогою люструвати ректора цього університету Володимира Онищенка і повернути на роботу молодого викладача Артура Арояна.

Полтавський священик взяв участь у екологічних тренінгах у Німеччині

З 15 по 23 листопада 2014 р. полтавський священик отець Максим Кролевський брав участь у навчальній подорожі до Німеччини, що мала на меті обмін досвідом між служителями Церкви у збереженні екології.
Фото Анна ЯКІВЕЦЬ

У Полтаві закінчився обласний проект "Наша єдина студентська родина"

Напередодні Міжнародного Дня студента, 16 листопада масштабним концертом у ПД "Листопад"закінчився обласний проект "Наша єдина студентська родина", організований Відділом у справах сім'ї та молоді Полтавської Облдержадміністрації.

У Кременчуцькій виховній колонії згадували про Голодомор

21 листопада для вихованців Кременчуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області провели низку жалобних заходів, присвячених трагічним подіям Голодомору 1932-1933 років.

Хронологія мережних афіш Полтавського Євромайдану (фото)

З часом зовсім буденні речі набувають особливого значення. Навіть прості афішки-аватари.

Полтавський Національний університет отримав Гран-прі у номінації "Профорієнтаційна робота серед молоді"

Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка взяв участь у Двадцять шостій міжнародній спеціалізованій виставці "Освіта та кар’єра – День студента 2014" та виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном".

Стрічка новин


Погода у Полтаві


Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів. При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Полтава Сьогодні , посилання на today.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).
rss