Полтава сьогодні. Інформаційний портал міста та області

Більше половини полтавців взагалі не читають газет

23 січня "Інститут аналітики та адвокації" провів дослідження громадської думки полтавців про засоби масової інформації, які є у Полтаві. Виявилося, що більше половини полтавців не довіряють місцевим ЗМІ.
Поїздка у Черкаси – 11-13 липня 2014 року | Фото – vk.com.tvoja_krajina

Полтавській молоді пропонують помандрувати містами України

Наше місто долучилося до всеукраїнського проекту "Твоя країна". Через місяць Полтава буде приймати молодь з інших міст, а самі полтавці можуть помандрувати та знайти друзів, весело провести час у Харкові, Дніпропетровську, Сумах та Хмельницькому.

Архітектори викликають ректора ПНТУ на зустріч

31 січня 2015 року новообрана Наглядова рада архітектурного факультету попрохала Володимира Онищенка про зустріч. Ректор ПНТУ має небагато часу для визначення дати – до 3 лютого.
Фото ua.korrespondent.net

Що робити полтавцям при введенні військового стану?

Зараз багато хто говорить про введення воєнного стану в Україні. Але мало хто знає, що саме очікує на нас, якщо це станеться.
Антон Цедік під час Революції Гідності

Антон Цедік – воїн із лицарським серцем

Що ми знаємо про загиблих героїв? Ім'я, прізвище, дата народження і смерті, можливо, кілька стислих рядків у газеті – "жив, воював, загинув".

Полтавські урбаністи покажуть оновлений Кадетський корпус і поговорять про його майбутнє

1 лютого о 15:00 у Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І.П. Котляревського (вул. Леніна, 17) відбудеться презентація концептуального проекту реновації будівлі Петровського Полтавського кадетського корпусу та публічне обговорення її подальшої долі.

Студенти і випускники архітектурного факультету ПНТУ організовують зустріч "За сім’єю і хата не згорить"

Завтра, 29 січня о 12:00 студенти та випускники архітектурного факультету ПНТУ зберуться для обговорення стратегії дій для захисту від його закриття.
Будівля архітектурного факультету ПНТУ | фото wikimapia.org

Колишні вихованці архітектурного факультету ПНТУ підписують петицію, щоб не допустити його закриття

Випускники і викладачі архітектурного факультету ПНТУ самоорганізовуються для його порятунку

Як у Кременчуцькій колонії відзначали День Соборності

22 січня вихованці Кременчуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області відзначили День Соборності України.

"Таємнича Полтава" запрошує в музей Рушника та музей Макаренка

31 січня проект "Таємнича Полтава" організує спільну подорож у важкодоступні музеї Полтавського району для всіх бажаючих. Цього разу учасники відвідають музей Рушника та музей Антона Макаренка.

Стрічка новин


Погода у Полтаві


Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів. При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Полтава Сьогодні , посилання на today.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).
rss