Полтава сьогодні. Інформаційний портал міста та області

Сьогодні відзначають Міжнародний день дівчаток та Всесвітній день яйця

19 грудня 2011 року Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію 66/170, в якій проголосила 11 жовтня Міжнародним днем дівчаток.

Виправні колонії Полтавщини готуються до зими

Керівництво обласного управління Полтавської області перевірили готовність установ виконання покарань та слідчого ізолятора до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років
Фото ogo.ua

Протягом опалювального сезону Україна втрачає близько 26 млрд. грн.

Близько 85% житлових будівель в Україні були побудовані в минулому столітті, коли вимоги до енергоефективності будинків були в 3-4 рази нижче.

Полтавські пенітенціарії грали у футбол

4 вересня 2013 року у спортивному комплексі УМВС України в Полтавській області відбулася фінальна зустріч чемпіонату на першість установ виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області з міні-футболу

Фінансова допомога для студентів-інвалідів Полтавщини

У 2012-2013 навчальному році отримали державну фінансову допомогу на навчання 65 студентів-інвалідів Полтавщини.
Фото polvisti.com

У холоди безхатченків Полтавщини зігріватимуть

На засіданні ради з питань соціального захисту бездомних осіб обговорили координацію дій відповідних служб, які мають не допустити загибелі безхатченків у зимові холоди.

Громадський транспорт Полтави на мапах

Яндекс.Карти навчилися будувати маршрути проїзду громадським транспортом Полтави.

Полтавські студенти можуть долучитися до програми "Завтра.UA"

З 1-го жовтня Фонд Віктора Пінчука розпочав восьмий конкурсний відбір учасників стипендіальної програми "Завтра.UA" - загальнонаціональної програми підтримки талановитої молоді

На Полтавщині останній воїн-інтернаціоналіст із пільгової черги зможе відсвяткувати входини років через тридцять

У 2012 році на Полтавщині для воїнів-інтернаціоналістів, які перебувають в черзі на пільгове житло, придбано 7 квартир: по одній у Миргороді, Гадячі, Комсомольську, Зінькові, Нових Санжарах і 2 у Полтаві.

Стрічка новин


Погода у Полтаві


Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів. При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Полтава Сьогодні , посилання на today.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).
rss