Полтава сьогодні. Інформаційний портал міста та області

Ірина Фаріон: "Мене, корінну галичанку, завжди вабило сюди – на Велику Україну, на Полтавщину"

Ірина Фаріон завітала до Кременчука та Полтави з презентацією книги "Мовна норма: знищення, пошук, віднова"

"Сонце на спицях, синева у вишині…"

Середньостатистичний житель Данії на велосипеді у рік проїжджає 893 км

Митрополит Полтавський і Миргородського Филип прагне повернути релігійну освіту в школи і "поставити хрест" на трансплантології

Такого висновку можна дійти, ознайомившись із його доповіддю на пленарному засіданні VІ Покровських міжнародних місіонерсько-просвітницьких читань "Світло Володимирового Хрещення крізь віхи тисячоліть", яку 20-31 жовтня проходили у Києві.
Фото novostimira.com.ua

Пенсії та соцпідтримка ветеранів на Полтавщині

За інформацією обласного відділення Пенсійного фонду, середня пенсія 5,4 тисяч інвалідів війни становить 2925 грн., 4,1 тисяч учасників бойових дій ― 2193 грн., 37,8 тис. учасників війни ― 1392 грн., у 10,4 тисяч вдів загиблих воїнів ― 1640 грн.

Пошук роботи: роботодавці-шахраї з платними номерами телефонів

У даний період життя найголовнішим завданням у Вашому списку справ є пошук роботи?

Полтавські комуністи залучили до політичного дійства дітей

27 жовтня в Полтавському обласному центрі естетичного виховання молоді комуністи Полтавщини провели урочисті збори та святковий концерт присвячені 95-й річниці Ленінського комсомолу.

Нагороди з нагоди Дня автомобіліста отримали двоє мешканців Полтавщини

День працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства в Україні відзначається щорічно в останню неділю жовтня.

Українці хочуть добре жити, але не завжди готові відстоювати демократичні цінності

Українці не завжди усвідомлюють, що таке європейські цінності і, зазвичай, пов’язують їх з рівнем матеріального добробуту країн ЄС, кажуть соціологи. Наскільки це віддаляє нас від європейських цінностей і як ми їх розуміємо?

Школярі Полтавщини – активні учасники математичного "Кенгуру"

Українські школярі з 1997 беруть участь у Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру", який проводиться щороку в багатьох країнах світу Математичною асоціацією "Кенгуру без кордонів" під егідою ЮНЕСКО.

Цього тижня у Полтаві народилося майже порівну дівчаток та хлопчиків

За повідомленням управління охорони здоров’я міськвиконкому, з 18 жовтня по 25 жовтня у Полтаві народилось 102 дитини: 52 дівчинки та 51 хлопчик.

Стрічка новин


Погода у Полтаві


Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів. При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Полтава Сьогодні , посилання на today.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).
rss