Полтава сьогодні. Інформаційний портал міста та області
Збір врожаю огірків у колгоспі ім. 1 Травня. Хорольський район, 1933 р. Державний архів Полтавської області, № 2-14516.

На on-line Державної архівної служби України – документи про Голодомор на Полтавщині

На офіційному веб-сайті Державної архівної служби України у рубриці «Документальні виставки on-line" розміщено документальну виставку «До 80-х роковин Голодомору 1932 – 1933 рр. в Україні", жертвами якого, як відомо, стали мільйони українців.
rferl.org

У Португалії жінки часто стають жертвами домашнього насилля

Колишня полтавка Світлана Бона Граса вийшла заміж за громадянина Португалії й уже 10 років живе у цій країні, а тому про насильство в португальських сім’ях знає не з теорії.

Сьогодні – День свободи

Саме в цей день зібрався Помаранчевий майдан.

Бельгія. Пошанована старість

Бельгійка Еріка Ван Зутфен довго боролася зі своїми недугами. Але вони таки здолали її.

Голодомор 1932-1933 років в Україні – злочин проти людяності

23 листопада Україна вкотре сколихнеться від усвідомлення Голодомору українського народу, який накрив чорним смертельним крилом нашу родючу землю вісімдесят років тому.

81,8% жителів Полтавської області хочуть жити в приватних будинках, а не в квартирах

Якби у жителів Полтавської області був вибір, 8 з 10 людей воліли б жити в приватних будинках замість квартир. Такі результати були отримані в ході соціологічного опитування, проведеного Всеукраїнською організацією роботодавців у сфері будівництва, проектування та архітектури.

У Кременчуцькій виправній колонії №69 вісім пар одружилося

Щомісяця в Кременчуцькій виправній колонії спеціалістами управління Міністерства юстиції проводиться прийом засуджених з особистих питань, реєстрація шлюбів та видача засудженим паспортів громадянина України.

Наступного року запустять механізм осучаснення пенсій для пенсіонерів

Уряд затвердив новий порядок березневого перерахунку пенсій, який забезпечить щорічне підвищення виплат близько 350 тис. полтавських пенсіонерів.

Як перетворити сміття у вторинні ресурси

Подорожуючи Польщею, у великих і малих населених пунктах бачиш чимало різнокольових контейнерів для роздільного збирання сміття. Власне, в Україні теж намагаються запровадити подібне, але поки що з меншим успіхом. Полтавка Марія Бородай, яка вже два роки працює у Варшаві, звісно, і з власного досвіду, і з польських медіа більше знає, як у сусідній країні збирають і переробляють відходи.
Володимир Дорош

У Лубнах розпочався благодійний тур "Поділись своїм серцем"

Із метою допомоги новонародженим дітям Полтавщини, які мають проблеми зі здоров’ям, Володимир Дорош та гурт "Гармонія" проводять благодійний концертний тур під назвою "Поділись своїм серцем".

Стрічка новин


Погода у Полтаві


Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів. При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Полтава Сьогодні , посилання на today.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).
rss