Полтава сьогодні. Інформаційний портал міста та області
Костянтин Корягін у зоні АТО | Фото - vk.com

Полтавський журналіст знімає фільм про життя бійців батальйону "Полтава"

Журналіст Костянтин Корягін вирішив показати у вигляді фільму, як зараз живеться на сході України бійцям із батальйону "Полтава".

У Полтаві відбудеться поетичний вечір на підтримку полку "Азов"

15 березня у пивниці "Сто Доріг" відбудеться поетичний вечір на підтримку полку особливого призначення "АЗОВ".

Полтавські митці привітають жінок з початком весни

5 березня о 20:00 у "Львівській кав’ярні" полтавські митці зберуться, аби привітати полтавських красунь з цим чудовим святом ніжності й краси.

У Полтаві відбулись заходи на підтримку Надії Савченко. Чергували члени волонтерського об’єднання "Баррі"

1 березня в рамках акції на підтримку Надії Савченко центральними вулицями обласного центру пройшла хода під гаслами "Полтавцi з Надiєю".

У Полтаві збирають макулатуру, щоб допомогти українській армії

З 1 березня по 1 квітня у Полтаві проводять акцію зі збору макулатури. Усі виручені кошти підуть на підтримку української армії.
Полтавська делегація та працівники санаторію у Бірштонасі

Полтавська делегація, яка побувала у Литві, поділилася враженнями та планами на майбутнє

Учасники делегації з Полтави, які 16-19 лютого 2015 року перебували у Литовській Республіці і працюють над проектом реабілітаційного центру, розповіли нам про досвід та враження від поїздки.

Полтавцям пропонують стати "живими істориками"

Програма "Студії живої історії" відкриває набір учасників на 2015 рік. До 10 березня кожен віком від 18 до 30 років може подати заявку на участь.

У Полтаві попрощались із загиблим під Дебальцевим Олександром Фроловим

Молодшого сержанта 128-ї гірсько-стрілкової дивізії Олександра Фролова поховали на Алеї Героїв міського кладовища Полтави. Він загинув у бою під Дебальцевим 16 лютого.
Фото m.io.ua

Громадський транспорт у Полтаві: гордитися, чи дорікати?

Експерти "Інститут аналітики та адвоції" провели опитування жителів міста Полтави про стан громадського транспорту у нашому місті. Виявилося, що полтавці не надто охоче користуються тролейбусами і незадоволені частотою появи маршруток після 22:00.

Викладачі полтавського ВИШу знайшли оригінальний спосіб розтлумачити студентам правила української мови

До Міжнародного дня рідної мови, який відзначається 21лютого, викладачами кафедри українознавства та гуманітарної підготовки ВДНЗ України "УМСА" (зав.каф.- доц. Лещенко Т.О., викл. Юфименко В.Г., доц.Шарбенко Т.В.) для покращення методичної бази та для унаочнення навчального процесу, застосовуючи сучасні інноваційні технології навчання, створений комплекс матеріалів-демотиваторів (мотиваторів) для заохочення вивчення студентами теми "Мова як засіб сучасного професійного спілкування.

Стрічка новин


Погода у Полтаві


Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів. При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Полтава Сьогодні , посилання на today.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).
rss