Полтава сьогодні. Інформаційний портал міста та області

"Соколята" Тахтаулового і Нових Санжар провели "Весняний вишкіл"

3 травня активісти Тахтаулівського осередку молодіжної організації "Сокіл" провели спортивно-патріотичну теренову гру "Весняний вишкіл".
Фото tsn.ua

Міносвіти України: школам із російською мовою навчання не загрожує насильницька українізація

Міністерства освіти і науки України, у зв’язку з поширенням неправдивої інформації щодо планів "насильницького" переведення всіх навчальних закладів на українську мову навчання заявляє, що такі заходи не планувалися й не плануються.
Максим Демченко | Фото poltava.pl.ua

Максим Демченко: Потрібно стимулювати програму обміну шприців для споживачів наркотиків

Минулого тижня "Чиста Полтава" писала про використані наркоманами шприци, котрі були знайдені на прибиранні у Кадетського корпусу.

Учні полтавської школи №18 перемогли у Всеукраїнському конкурсі "До чистих джерел"

Днями в Києві відбулося нагородження переможців щорічного Всеукраїнського конкурсу "До чистих джерел", в якому беруть участь захисники водних багатств України.
Фото Рузанни Давітян

Дамба між Огнівкою і Юрівкою очищена від сміття

27 квітня "Чиста Полтава" разом з активними полтавцями провела недільник (аналог суботника) на ставках в районі Огнівки.

У Полтаві закликають власників автомобілів відмовитися від російського бензину

У вівторок, 29 квітня, громадськість проведе акцію "Не заправляйся в окупанта" у рамках всеукраїнської кампанії з бойкоту товарів та послуг російського виробництва. Активісти спробують проїхатись на "машинках" заправлених російським бензином.

Полтавців кличуть прибирати на ставках

27 квітня о 10:00 громадське об’єднання "Чиста Полтава" запрошує всіх охочих приєднатися до суботника (чи точніше ― недільника).

Вихованці Кременчуцької колонії перед поминальним понеділком впорядкували могили батьків Антона Макаренка

24 квітня вихованці Кременчуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області разом із співробітниками установи прибрали могили батьків видатного вітчизняного педагога Антона Семеновича Мкаренка – Семена Григоровича та Тетяни Михайлівни.
Фото restplace.com.ua

Діти-живодери або Коли ж закриють входи до Кадетського?

23-ого квітня студенти-художники, що навчаються біля Кадетського корпусу, стали свідками жахливого знущання над твариною.

Наркоманія у Кадетському корпусі: не закривати очі на проблему

Ні для кого не є секретом, що будівля Кадетського корпусу останніми роками набула популярності і як місце, де можна випити компанією, і як сховок для наркоманів.

Стрічка новин


Погода у Полтаві


Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів. При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Полтава Сьогодні , посилання на today.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).
rss