Полтава сьогодні. Інформаційний портал міста та області
Головний лікар Полтавського обласного наркологічного диспансеру Ігор Мацицький

Реформи наркології починаються у Полтаві

У Полтавській області реалізується проект, котрий має на меті реформувати підходи у роботі наркології в Україні.

Хлопці з Котелевщини гідно служать Україні

Прес-служба Котелевської райдержадміністрації повідомляє, що від командира військової частини пп В 2830 підполковника Д. Губського на адресу районної влади надійшов лист, в якому йдеться про мешканця Котельви Сергія Олексійовича Гирича, який нині перебуває на військовій службі.
Фото vidomosti-ua.com

Проблеми матерів-одиначок: з чого починати?

До дня захисту дітей зазвичай всю увагу приділяють цим маленьким «квітам життя». Але дуже часто забувають про матерів, котрі їх виховують, часто — самотужки. Тому ми вирішили звернути увагу громадськості саме на проблему матерів-одиначок.

Полтавцям пропонують обговорити подальшу долю будівлі Кадетського корпусу

Полтавська облрада ініціювала проведення громадського обговорення щодо перспективи прийняття будівлі колишнього Полтавського кадетського корпусу з міської до обласної комунальної власності.
Фото outburstmovement.com

Полтавців запрошують навчитися працювати з волонтерами

19-20 червня в Полтаві пройде дводенний тренінг "Ефективний менеджмент волонтерських програм".

Розвиток української книги - питання стратегічне

До стратегічного питання розвитку української книги, розбудови мережі книгорозповсюдження мають бути залучені якомога ширші кола громадськості та всі рівні влади.
Організатори Кадетаріуму 2.0

Організатори "Кадетаріуму 2.0" зібрали понад 3 тисячі гривень

Про це повідомив один з координаторів даного заходу – Роман Іщенко.

У Полтаві визначили кращих юних інспекторів дорожнього руху

22 травня в автомістечку Державтоінспекції області близько двохсот школярів, переможців міських та районних змагань, взяли участь у 38-у обласному конкурсі загонів юних інспекторів дорожнього руху.

У Полтаві нагородили переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад із усієї області

22 травня у сесійному залі обласної ради відбулася урочиста церемонія нагородження юних полтавців з усієї області – переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів та Всеукраїнського конкурсу-захисту учнів-членів Малої академії наук України у 2013–2014 навчальному році.

Полтавців тестували на ВІЛ, заплітали коси і просили написати бажання

18-ого травня у Корпусному парку відбулася акція, метою якої стало звернення уваги полтавців до проблеми епідемії ВІЛ/СНІДу.

Стрічка новин


Погода у Полтаві


Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів. При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Полтава Сьогодні , посилання на today.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).
rss