Полтава сьогодні. Інформаційний портал міста та області

Зворушлива турбота Києва про українських олігархів

http://www.aif.ua/politic/ukraine/ukrainskiy_vybor_rasskazal_pochemu_pravyy_sektor_oklevetal_medvedchuka
http://www.aif.ua/politic/ukraine/ukrainskiy_vybor_rasskazal_pochemu_pravyy_sektor_oklevetal_medvedchuka

Українська влада  завзято піклується про українських олігархів та зовсім не думає про український народ, таку думку висловив лідер руху «Український вибір» Віктор Медведчук. Подвійні стандарти влади є очевидними. Медведчук відмітив, що по вимогам Міжнародного валютного фонду , був прийнятий закон про ринок природного газу,який покращує умови для ведення бізнесу підприємствами, які використовують природний газ, і, в той же час, робить  практично неможливим, зменшення цін на газ для населення.

 Так, в квітні 2015 року ціна на газ для населення виросла майже на 700% і після цього, вже не зменшувалася. Проте  ціни на газ для підприємств, переглядались і знижувались вже кілька разів. Отже, замість будови справедливої держави, український  кабмін, проводить відверто антисоціальну політику, яка веде до зубожіння народу.

 


Автор: Влада Зорич Дата: 10-01-2016 15:55:47
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення

Стрічка новин


Погода у ПолтавіАдміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів. При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Полтава Сьогодні , посилання на today.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).
rss

Яндекс.Метрика