Полтава сьогодні. Інформаційний портал міста та області

Якість газу: за що полтавці платять гроші?

Якість газу: за що полтавці платять гроші?

Нині жителі Полтавщини все більше звертають увагу на якість "блакитного палива".

Багато хто вважає, що "до газу, який постачають в оселі - щось домішують". Люди стверджують, що опалюють безперестанку свої будинки та квартири, але бажаної тепловіддачі так і не отримують.

Тож, аби заспокоїти полтавців й жителів інших областей ПАТ "УКРТРАНСГАЗ" розпочинає публікацію паспортів якості природного газу, який транспортується споживачам. Повідомляє відділ зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ "УКРТРАНСГАЗ".

Таким чином, громадськість у відкритому доступі отримає можливість ознайомитись з компонентним складом та іншими фізико-хімічні показниками, що характеризують калорійність та якість блакитного палива.
Інформація надходитиме з 69 вимірювальних лабораторій, які розташовані в різних куточках України на ключових вузлах газотранспортної системи.

(Варто зазначити, що у лютому місяці поточного року, для потреб вітчизняних споживачів надходив якісний природний газ з середньою калорійністю від 8096 до 8298 ккал/куб. м. Мінімальний рівень калорійності, встановлений українськими стандартами, складає 7600 ккал/куб. м.

Із паспортом якості газу в Полтавській області можна ознайомитися на офіційному веб-сайті ПАТ "Укртрансгаз".


Автор: Наталка Капендаха Дата: 30-03-2015 13:29:47
Коментарі
Додав: Сергей
Дата: 30-03-2015 14:32:48
"Кума, тебе какую этикетку приклеить"? Качество газа от публикуемых Вами бумажек не изменится. Это, примерно, как вода в квартире - по бумажкам и всяким сертификатам питьевая, но уже нет, наверное, ни одного человека который бы смог без ущерба для своего здоровья ее пить...
Додав: Главарь
Дата: 30-03-2015 22:15:33
Дружище, поверь, в Полтаве еще вода не наихудшая... Бывал во многих городах и есть с чем сравнивать. Понятно, что от этого она лучше не становиться. Но есть те, кому повезло еще меньше.
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення

Стрічка новин


Погода у Полтаві


Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів. При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Полтава Сьогодні , посилання на today.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).
rss