Полтава сьогодні. Інформаційний портал міста та області

11 нових видів продукції зможуть оцінити незабаром споживачі Полтавщини

17 березня на базі ДП "Полтавастандартметрологія" відбулося засідання обласної дегустаційної комісії. Його метою було поставлення на виробництво нових видів продукції. А це 11 розробок 5-ти підприємств області.
      
Зокрема, цього разу, 4 види нової продукції представило ТОВ "Кременчуцький хлібозавод": хліб "Буденний", виготовлений за простою рецептурою, для щоденного споживання різними, в тому числі й соціально незахищеними верствами населення; батон "Хутірський", орієнтований на любителів солоного хліба; капустяник ситний (рулет з капустяною начинкою); та печиво "Мальва" (здобні вироби у вигляді квітів).
      
ПП "Полтавський хлібозавод "Південний" представило печиво "Палички пікантні" з сумішшю перців та печиво здобне "Новинка з соняшниковим насінням", промовиста назва якого говорить сама за себе.
      
ПАТ "Полтавакондитер" розробило нове печиво "Коровкіна забавка" зі смаком та ароматом пряженого молока. ТОВ "Гранд-молпродукт" (смт. Чутове). представило відразу три види згущеного молока (10% жиру, 2% жиру та знежирене).
      
Вперше винесла на суд компетентних дегустаторів свою продукцію полтавська приватна пекарня "Креновий лист". Її назва символізує Канаду - батьківщину власника міні-пекарні Девіда Райта. Пекар із-за океану вже 4 роки проживає в Україні й вирішив, що кондитерські вироби, які він виготовляв у рідній країні, сподобаються і полтавським споживачам, а також користуватимуться популярністю у кав’ярнях, які не займаються власною випічкою. Пекарня представила кекс "Бананове тістечко", в тісто якого додають свіжі банани. В Канаді цей кекс подають з кленовим сиропом, але й без цього екзотичного інгредієнта він доволі смачний та поживний. В майбутньому "Кленовий лист" планує налагодити випуск оригінального печива за канадською рецептурою діаметром 10 сантиметрів.
         
До складу обласної дегустаційної комісії увійшли представники державного підприємства "Полтавастандартметрологія", державної санітарно-епідеміологічної служби та обласної асоціації "Полтавахліб". Очолила роботу комісії генеральний директор ДП "Полтавастандартметрологія" Алла Миронова.
         
Виробникам деяких з представлених "новинок" доведеться доопрацювати технічну документацію та внести зміни до інформації на споживчому маркуванні, аби вона повністю відповідала вимогам нормативних документів. Проте, комісія одностайно дійшла згоди, що кожен з представлених видів продукції, гідний того, аби отримати дозвіл на поставлення на виробництво. Тож вже найближчим часом полтавці та жителі області зможуть поласувати смачними "новинками" та оцінити майстерність місцевих виробників.


Автор: Жанна КУЩЕНКО Дата: 18-03-2015 20:12:30
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення

Стрічка новин


Погода у Полтаві


Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів. При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Полтава Сьогодні , посилання на today.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).
rss