Полтава сьогодні. Інформаційний портал міста та області

У Кременчуці без газу залишились 27 багатоповерхівок та 47 приватних будинків

9 жовтня об 11:30 у Крюківському районі Кременчука спрацювала автоматика запобіжника запірного клапану на газорозподільному пункті № 14.

У Хоролі відбулася зустріч підприємців із керівництвом Головного управління Міндоходів Полтавщини

На виконання завдань поставлених Президентом України Віктором Януковичем та підтримуючи ініціативи Міністра доходів і зборів України Олександра Клименка по організації особистих зустрічей керівників органів виконавчої влади із суб’єктами господарювання на Полтавщині триває практика спілкування в режимі "Влада - бізнес".

Миргород та Пирятин беруть участь у проекті з доступу до публічної інформації

У місті Українка Київської області відбулася конференція «Доступ до публічної інформації в малих містах України - як основа місцевої демократії», в якій взяли участь і представники Полтавщини

Міська рада Кобеляк повстала проти казначейства

Минулого тижня виконавчий комітет Кобеляцької міської ради звернувся до прокурора Кобеляцького району Вадима Кохна

Семенівщина готується до Свята призовників

Минулого тижня перший заступник голови Семенівської райдержадміністрації Валентин Назаренко провів засідання оргкомітету з питань підготовки до традиційного Свята призовників.

У Кременчуці відбувся ярмарок вакансій для інвалідів

Інвалідам, які сподівались підшукати на ярмарку роботу, запропонували понад 30 вакансій

Решетилівська РДА незаконно утримувала свій "рупор"

Фахівці Державної фінансової інспекції Полтавської області під час ревізії Решетилівської райдержадміністрації виявили, що з районного бюджету виділялись кошти на утримання редакції районного радіо.

Завтра у Кременчуці мер Бабаєв прийматиме військовий парад

Цього року в Києві не було військового параду ні на День Перемоги, ні на День незалежності.

У Зіньківських лісах губляться старі й малі грибники

Учора в Зіньківському районі у лісі поблизу села Власівка заблукав 71-річний місцевий житель, який відправився по гриби.

Котелевські фермери поспілкувалися з керівництвом Головного управління Міндоходів Полтавщини

Близько п’ятдесяти сільгоспвиробників та підприємців Котелевського району зібралися в райдержадміністрації на особисту зустріч з начальником ГУ Міндоходів у Полтавській області Володимиром Задорожним

Стрічка новин


Погода у Полтаві


Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів. При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Полтава Сьогодні , посилання на today.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).
rss