Полтава сьогодні. Інформаційний портал міста та області

Уряд створив сприятливі умови для процвітання офшорів, - С.Арбузов

Закон "Про визначення кінцевих вигодонабувачів юридичних осіб та публічних діячів", який на перший погляд мав стати відправною точкою для боротьби з виведенням капіталу за межі України шляхом використання компаній, зареєстрованих в офшорних юрисдикціях, насправді не має механізму блокування виведення коштів з України.

У "Сильної України" високі шанси проявити себе на місцевих виборах - політолог

В оцінці результатів Сильної України на минулих виборах не варто робити драматичних висновків, вважає політолог Володимир Фесенко.

Сергій Тігіпко: "Якщо не відновити соціальні стандарти, незабаром буде соціальний "вибух"

Влада повинна відновити соціальні стандарти і "розморозити" зарплати у бюджетній сфері. Інакше при нинішніх темпах росту цін вже в січні-лютому ми отримаємо соціальний "вибух"

Сергій Тігіпко: "Уряд повинен домогтися зниження цін на ліки

Кабінет міністрів повинен домогтися зниження цін на ліки, заявив лідер партії "Сильна Україна" Сергій Тігіпко в ході відвідування у вівторок фармацевтичного підприємства "Інтерхім" в Одесі.

Сергій Тігіпко: Росія - агресор, але вести з нею переговори необхідно

Лідер партії "Сильна Україна" Сергій Тігіпко не згоден з інтерпретацією слів Валерія Хорошковського про роль Росії у конфлікті на Донбасі.

"Сильна Україна" звернулася в правоохоронні органи за фактом нападів на активістів

Протягом останніх тижнів почастішали випадки побиття і нападів на активістів та агітаторів партії "Сильна Україна", також повсюдно знищуються носії зовнішньої реклами і агітпродукція. Про це йдеться в повідомленні прес-служби партії.

Рада посилила відповідальність 
за порушення виборчих прав

Верховна Рада ухвалила за основу і в цілому Закон "Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за порушення виборчих прав громадян)".

Сергій Тігіпко: "Влада не демонструє політичної волі до боротьби з корупцією"

Ухвалених парламентом антикорупційних законів не достатньо, щоб подолати це ганебне явище.

"Опозиційний блок" не проходить до Ради - дослідження

На майбутніх виборах очікується досить висока явка виборців, 78% респондентів готові взяти участь у виборах.

Прокуратура підозрює Анатолія Гриценка в незаконному відчуженні землі – "1+1"

Військова прокуратура перевіряє причетність екс-міністра оборони Анатолія Гриценка до незаконних операцій із землею Міноборони. Про це з посиланням на лист військового прокурора Анатолія Матіоса йдеться в сюжеті телеканалу "1+1".

Стрічка новин


Погода у ПолтавіАдміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів. При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Полтава Сьогодні , посилання на today.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).
rss

Яндекс.Метрика