Полтава сьогодні. Інформаційний портал міста та області

Каплін похвалився, що на виборах у ВР переміг Веревського

Народ вже звик, що нардепи брешуть. Роблять це, щоб виставити себе в кращому вигляді, щоб досягти певних результатів
Валерій Пархоменко | Фото np.pl.ua

Валерій Пархоменко: "На Полтавщині піклуються про сиріт і дитячий спорт"

Сьогодні Валерій Пархоменко, заступника голови - керівника апарату, під час прес-конференції в ОКІА "Новини Полтавщини" розповів про реалізацію програми "Полтавщина - територія успіху".
Людмила Корнієнко | Фото np.pl.ua

Опалювальний сезон і субсидії

В області налагоджена тісна співпраця між органами праці та соціального захисту населення та організаціями, що надають житлово-комунальні послуги.

Диссоціативний розлад національної ідентичності в стінах Полтавської облради

Щось таке диссоціативне сталося учора з депутатами Полтавської обласної ради під час засідання вісімнадцятої сесії.

Річниця комсомолу – корпоратив для обласної владної верхівки

За поданням комуністів, 9 жовтня 2013 року на сесії Полтавської обласної ради розглядатимуть питання святкування 95-річчя від дня створення комсомолу.

Полтавщині хочуть нав’язати урочисте святкування 95-річчя ВЛКСМ

Про яку євроінтеграцію можемо говорити, коли депутати обласної ради на засіданні постійної комісії питань освіти, науки, культури цілком серйозно приймають рішення про урочисте святкування річниці організації з тоталітарною ідеологією?

Юрій Бублик зустрінеться з виборцями Полтавщини

Народний депутат України, уповноважений фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода" на Полтавщині Юрій Бублик проведе низку зустрічей із громадами у Котелевському районі

Мамай хоче викликати у полтавців почуття провини за відсутність патріотизму?

Більше доби полтавські слухачі радіо "Ера" були змушенні чи не кожної години слухати волання міського голови Олександра Мамая до "небайдужих" і завіряння, що "тільки спільними зусиллями ми подолаєм"...

Стрічка новин


Погода у ПолтавіАдміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів. При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Полтава Сьогодні , посилання на today.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).
rss

Яндекс.Метрика