Вызов мастера для замены экрана ноутбука.

Полтава сьогодні. Інформаційний портал міста та області

На Полтавщині Порошенка представлятимуть Кутовий та Баранов

14 квітня 2014 року у Полтаві відбулося представлення керівництва регіонального штабу кандидата на пост Президента України Петра Порошенка.

Депутати Полтавської облради обговорили обласні житлові програми

14 квітня під головуванням Віктора Шадчнєва відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань будівництва, транспорту та зв’язку.

Віктор Бугайчук звернувся до прокуратури з проханням відновити порушені права мешканців Полтавщини

Голова Полтавської ОДА Віктор Бугайчук сьогодні, 7 квітня, під час апаратної наради в облдержадміністрації повідомив, що звертається до прокуратури області з приводу трьох найбільш важливих питань, з якими до нього звертаються мешканці та порушуються у ЗМІ.

Із Київської райради Полтави пішли регіонали

Під час вчорашньої позачергової сорок дев’ятої сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання було достроково припинені повноваження двох депутатів, які обирались від Партії регіонів.

У Київській райраді Полтави головою замість регіонала стала представниця "Совісті України"

Учора, 4 квітня, відбулась позачергова сорок дев’ята сесія Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання.
Фото exo.in.ua

Віктор Бугайчук вимагає від міського голови Полтави виконувати розпорядження про часткову мобілізацію

Голова Полтавської обласної державної адміністрації звернувся до прокуратури області з проханням розслідувати дії міського голови Олександра Мамая та виконавчого комітету міськради.

Активісти-євромайданівці Глобинщини добиваються призначення свого кандидата на посаду голови РДА

Активісти-євромайданівці Глобинщин оприлюднили звернення до Полтавського обласного Віче, народних депутатів України Ю. В. Бублика, С. М. Капліна, В. А.

Полтавський нардеп Сергій Каплін ініціює зміни до Конституції для покарання нардепів-прогульників

Народний депутат Сергій Каплін розпочав збір 150 депутатських підписів ініціювавши процес внесення змін до Конституції України, з метою позбавляти народних депутатів, які п'ять разів без поважних причин пропустили засідання Верховної Ради України, депутатського м

Голова Полтавської ОДА Віктор Бугайчук прогнозує зростання безробіття

Деякі промислові підприємства, що експортують свою продукцію в Росію, будуть змушені зменшити обсяги виробництва. І фонд Центру зайнятості, який наповнюється за рахунок податків цих підприємств, отримуватиме менше коштів.

Віктор Бугайчук: "Полтавські підприємства не будуть платити податки в Донецьку"

Голова Полтавської облдержадміністрації Віктор Бугайчук звертається до Кабінету Міністрів України з пропозицією повернути всі полтавські підприємства на облік до податкової Полтавської області.

Стрічка новин


Погода у ПолтавіАдміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів. При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Полтава Сьогодні , посилання на today.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).
rss

Яндекс.Метрика