Полтава сьогодні. Інформаційний портал міста та області

Партія Тігіпка представила проект "Голос на виборах - право кожного"

Політична партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна" представила проект "Голос на виборах – право кожного", покликаний допомогти вимушеним переселенцям із зони АТО взяти участь у дострокових виборах до Верховної ради 26 жовтня.

"Полтавський патріотичний блок": участь у виборах, захист та відродження Полтавщини"

У складний для України час патріоти Полтавської області об’єдналися у Полтавський патріотичний блок (ППБ). Про це під час прес-конференції в RegioNews сьогодні заявили представники Блоку.

"Гриценко - це Ляшко для розумних", - політолог

Нові обличчя української політики використовуєть махровий популізм і не зможуть змінити систему, оскільки є її частиною.

Сергій Тігіпко: "Держава повинна врятувати стратегічну галузь - машинобудування

Падіння обсягів виробництва в машинобудівній галузі України склало за 8 місяців 2014 року 20,3%, тому держава повинна врятувати стратегічну галузь, вважає лідер партії "Сильна Україна", народний депутат Сергій Тігіпко.

Сергій Тігіпко: "Національний банк та Кабінет Міністрів зробили дуже багато помилок"

Падіння курсу гривні сталося через неадекватні дії Національного банку та уряду, і не варто списувати все на війну.

26 жовтня полтавцям треба буде вибирати серед 29 партій

26 вересня о 23.15 у Центральній виборчій комісії відбулось третє засідання ЦВК, під час якого проведене жеребкування, яким визначалися номери політичних партій у виборчому бюлетені для голосування з позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.

"Сильна Україна" Сергія Тігіпка - єдина з усіх опозиційних сил - проходить до парламенту

"Сильна Україна" Сергія Тігіпка підвищила свої шанси потрапити в парламент - соцопитування

Віктор Бугайчук: "Полтавщина може виграти від ратифікації Угоди про асоціацію з ЄС"

16 вересня Україна ратифікувала Угоду про асоціацію з ЄС. Про наслідки цього рішення для Полтавської області розповів голова облдержадміністрації Віктор Бугайчук.

Вадим Гриб: "Ми багато говоримо про реформи, але реальних реформ немає зараз, одні тільки балачки"

Сьогоднішнє перемир'я на Донбасі Україна повинна використовувати для того, щоб почати реальну боротьбу з корупцією і реформи, які зроблять державу сильнішою.

Вадим Карасьов: "До "Сильної України" не мають відношення олігархи"

У списку партії "Сильна Україна" зібрані економісти і управлінці для здійснення економічних реформ та боротьби з корупцією.

Стрічка новин


Погода у ПолтавіАдміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів. При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Полтава Сьогодні , посилання на today.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).
rss

Яндекс.Метрика