Полтава сьогодні. Інформаційний портал міста та області

Заборона на російські товари

http://korrespondent.net/world/3402757-es-mozhet-osporyt-produktovoe-embarho-v-vto-myd-lytvy
http://korrespondent.net/world/3402757-es-mozhet-osporyt-produktovoe-embarho-v-vto-myd-lytvy

В Україні  вступила у дію заборона на російські товари. Під санкції підлягають  43 види російських промислових продуктів. До списку заборонених товарів потрапила горілка, сигарети, молочні вироби,  велика кількість м’ясних та рибних  продуктів. Також введено заборону на косметичні вироби та перелік товарів побутової хімії.

Неможна буде продавати вироблений у Росії  чай, каву, шоколад, кондитерські вироби. У список також потрапили корм для собак та кішок, їжа для немовлят. За всі ці заборонні заходи виступило Міністерство економічного розвитку і торгівлі.

Ця міра, була прийнята у відповідь  на призупинення Росією с 1 січня дії договору про зону вільної торгівлі СНД, відносно України. А поки країни з’ясовують відносини, прості люди змушені страждати.

 


Автор: Влада Зорич Дата: 10-01-2016 15:55:03
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення

Стрічка новин


Погода у ПолтавіАдміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів. При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Полтава Сьогодні , посилання на today.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).
rss

Яндекс.Метрика