Цены на ремонт квартир в одессе stroyhouse.od.ua/services_type/remont-kvartir/.
Полтава сьогодні. Інформаційний портал міста та області

Голова комісаріату поліції Вільнюса сяде в українське крісло

Фото: joinfo.ua
Фото: joinfo.uaЗа відсутністю успішних реформ у правоохоронних органах влада вирішила запросити з Вільнюса начальника головного комісаріату поліції Кястутіс Ланчинскас.
Колишній голова латвійської полиціі повідомив, що йому надана почесна місія бути керівником Європейського союзу в Україні. В його обов'язки увійдуть консультативні дії правоохоронних органів: поліції, прикордонних органів тощо.
На цей пост претендував і його колега з Чехії, але Ланчинсках, взявши своїм красномовством та дружніми відносинами з Федерикой Могерини, виграв пост у Чеха.
Нагадаємо, що це не перше призначення іноземців на ключові місця в правоохоронні органи України. У 2015 році на посаду голови національної поліції була призначена Хатія Деканоїдзе, а заступником міністра внутрішніх справ України — Ека Згуладзе.Автор: Юрій Кім Дата: 08-01-2016 13:47:47
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення

Стрічка новин


Погода у ПолтавіАдміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів. При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Полтава Сьогодні , посилання на today.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).
rss

Яндекс.Метрика