Полтава сьогодні. Інформаційний портал міста та області

Полтавська обласна філармонія запрошує

2 грудня о 18-00 до великої зали музичного училища ім. М. Лисенка (вул. Жовтнева, 11) на КОНЦЕРТ лауреата міжнародних конкурсів КИЇВСЬКОГО КВАРТЕТУ САКСОФОНІСТІВ Національної філармонії України

Язик до Полтави доведе

21 листопада о 18:00 у пабі "Хмільний бик" відбудеться літературний вечір - презентація депресивно-розважальної програми КереСтерн за участі двох поетів: Дениса Стерна (Полтава) та Віталія Керестена (Мукачево).

Полтавка подарувала черкащанам художню виставку

Професійна художниця із Полтави Тетяна Кобзар подарувала черкаській громаді свою виставку, яка днями відкрилася у місцевому художньому музеї.

"Павлік Морозов" знову в Полтаві

Епічна трагедія "Павлік Морозов" у постановці київського театру КРОТ вже більше трьох років поспіль збирає повні зали глядачів у різних куточках України.
Фото: Анна Ютченко

У Полтаві презентували п’єсу про розстріляну латвійську актрису

9 листопада у арт-центрі по вул. Куйбишева, 40, театральна лабораторія "ПолТеЛа" презентувала свою постановку-читку п’єси Олега Михайлова "Телеграма".

У Полтаві проходить тиждень української поезії

З 3 по 8 листопада з 19:00 до 20:30 у "Львівській кав’ярні" учасники НМО "Magnum Opus" читатимуть вірші відомих українських поетів ХХ та ХХІ століття.

У Києві відкрилась виставка полтавського майстра Олександра Бабенка

Основні види творчості автора: килимарство, гобелен, художня вишивка, малярство на склі, монотипія, акварельний та олійний живопис.

Із фестивалю "Homo Ludens" актори Полтавського музично-драматичного театру повернулись з перемогами

Із 3 до 12 жовтня 2014 року в Миколаєві проходив VІІІ театральний фестиваль Міжнародного Чорноморського клубу "Homo Ludens" ("Людина граюча"), який у цьому році присвятили 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка, в якому взяли участь і полтавці.

У Полтаві виступить театр "Кімната Т"

Уперше в Полтаві! Театр "Кімната Т" з виставою "Игра в прятки".

Стрічка новин


Погода у Полтаві


Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів. При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Полтава Сьогодні , посилання на today.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).
rss