Полтава сьогодні. Інформаційний портал міста та області

У Полтаві пройшла презентація нової книги братів Капранових

Учора в обласній бібліотеці імені Котляревського пройшла презентація нової книги братів Капранових.
Автор передмови до збірки - Павло Коробчук

Хто вимкнув світло або ППС у темряві

"Чорт забирай", ― сказала Любов Гончаренко, коли у арт-пивниці "Сто доріг" раптово згасло світло і зник звук. "Чорт забирай", ― подумали в унісон організатори. Але вечір-таки тривав…

"Столичні ініціативи" відзначили Полтавщину за участь у "Параді вишиванок"

Цими днями в Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського представники громадського об’єднання "Столичні ініціативи", яке є організатором "Параду вишиванок", нагородили Полтавщину за участь у заході, який відбувся цього року 24 серпня у Києві.

Студенти-медики сьогоднішні сутінки зустрінуть в бібліотеці

Сьогодні починає діяти спільний проекту бібліотеки УМСА та студентського профкому – "Сутінки в бібліотеці"

У Полтаві читатимуть поезію

16 листопада о 16:00 у арт-пивниці "Сто доріг" презентують збірку 19-ти молодих полтавських поетів "PPS. Антологія".

У Полтаві вручили обласну літературну премію імені Леоніда Бразова

11 листопада в Полтавському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. М.В.Гоголя відбулася урочиста церемонія вручення обласної премії імені Леоніда Бразова, заснованої обласною радою на підтримку української писемності і мови, з метою сприяння розвитку сучасної української літератури.
Микола Кульчинський

Голова полтавської "Просвіти" закликав переборювати наслідки російської колоніальної спадщини

Із нагоди Дня української мови і писемності за участі товариства «Просвіта» влаштували студенти і викладачі Полтавського національного педагогічного університету (ПНПУ).

У Миргороді створили стіну Шевченка

9 листопада у Миргороді за ініціативи Миргородської міської організації ВО "Свобода" відбулася арт-акція, приурочена двохсотліттю від дня народження Тараса Шевченка і на відзначення Дня української писемності та мови.
Активісти ″Крапельки щастя″

У Полтаві на аукціон втретє виставлять людей

З 9 листопада у нашому місті проводиться Благодійний аукціон побачень, кошти від якого будуть направлені Полтавській обласній школі-інтернату ім. Н.К. Крупської для дітей-сиріт і дітей, які залишилися без піклування батьків.

У Полтаві утворився "Мовний коридор"

9 листопада у Полтаві молодіжні організації "Сокіл" і "Студентська Свобода" до Дня української писемності та мови підготували виставку-інсталяцію "Мовний коридор".

Стрічка новин


Погода у Полтаві


Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів. При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Полтава Сьогодні , посилання на today.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).
rss