Купить сеялки ttime.com.ua.

Полтава сьогодні. Інформаційний портал міста та області

На Полтавщині до бюджету повернуто понад 4 млн. грн.

4 млн.грн легалізованих доходів злочинним шляхом виявлено працівниками Міндоходів на Полтавщині

На Полтавщині таки є підприємства, які збільшили виробництво в І кварталі 2014 року

Не зважаючи на складну ситуацію в крїні та на її межах, на Полтавщині є підприємства, які за I квартал змогли збільшити своє виробництво.

На Полтавщині знижуються закупівельні ціни на молоко і це не так вже й добре

Зниження закупівельної ціни на молоко пояснюється не тільки сезонним коливаннями, а й забороною експорту продукції Гадяцького та Пирятинського сирзаводів до Російської Федераці

На Полтавщині надійшло від акцизного податку 128,4 млн. грн.

Як повідомив в.о. начальника ГУ Міндоходів у Полтавській області Василь Храмов до місцевих бюджетів зі сплати за ліцензії на право виробництва, оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами у березні поточного року забезпечено надходження в сумі 2,13 млн. грн.

На Полтавщині минулого року зарплата зростала повільніше, ніж в середньому в Україні

За минулий рік середньомісячна заробітна плата на Полтавщині зросла на 5% до 2988 грн. (по Україні – на 7,9%), а реальна – на 6,1% (по Україні – на 8,2%).

Антимонопольники дослідили ринок комунальних послуг на Полтавщині

І що цікаво, за результатами аналізу інформації, отриманої у 2013 – на початку 2014 роках від органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій на території 210 сільських рад Полтавської області житлово-комунальні послуги не надаються, суб’єкти господарювання, що їх надають, – відсутні та тарифи на вказані послуги не встановлювалися.

На Полтавщині з початку року виявили 513 неоформлених найманих працівників

Як повідомила заступник начальника ГУ Міндоходів у Полтавській області Людмила Голуб, одним із резервів збільшення надходжень податків до місцевих бюджетів є організація роботи щодо виявлення та упередження порушень податкового та іншого законодавства під час виплати заробітної плати та інших доходів громадянам.

Оподаткування акцизним податком переобладнаного транспортного засобу

Листом № 6700/7/99-99-19-04-03-17 від 24.03.2014 Міністерство доходів i зборів України надає роз’яснення щодо оподаткування акцизним податком переобладнаного транспортного засобу.

Для зручності громадян розроблено відеоінструкцію по заповненню Декларації про майновий стан та доходи

Фахівці Головного управління Міндоходів у Полтавській області, нагадують, що з 1 січня 2014 року розпочалася кампанія "Декларування-2014".

У Полтаві зросла заборгованість по зарплатам

У Полтавській міськраді сьогодні відбулося засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, яке провела заступник міського голови Ольга Борисенко.

Стрічка новин


Погода у Полтаві


Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів. При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Полтава Сьогодні , посилання на today.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).
rss