Полтава сьогодні. Інформаційний портал міста та області
Фото ukurier.gov.ua

Виплата допомоги при народженні дитини збільшилася на 10,3 тисяч гривень

Верховна Рада спростила отримання держдопомоги при народженні дитини

Із 1 липня з пенсій, що перевищують 10 000 грн., треба платити податок

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області повідомляє, що Законом України від 27.03.2014 р. № 1166 - VII "Про запобігання фінансовій катастрофі та створення передумов для економічного зростання в Україні" внесено ряд змін до Податкового кодексу України. Вони набувають чинності із 1 липня.

Понад 15 млн грн заборгованої зарплати отримали з початку року люди на Полтавщині завдяки прокуратурі

Окрім цього, органами прокуратури області за результатами перевірок розпочато 12 кримінальних проваджень, внесено 60 подань, за результатами розгляду яких притягнуто до відповідальності 9 посадових осіб.

У Полтаві людям винні грошей по зарплаті майже на 22% більше, ніж на початку року

За очікуваними статистичними даними станом на 01.06.14 заборгованість з виплати заробітної плати мають 22 підприємства Полтави на загальну суму 12 млн. 48,2 тис.грн.

Утилізаційний податок не сплачується у разі подання митної декларації

До Податкового кодексу України внесено зміни щодо скасування екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів.

Полтавська митниця виявила порушень митних правил на понад 3 мільйона

Як повідомив в.о. начальника Полтавської митниці Міндоходів Олександр Центнарук протягом січня-травня 2014 року Полтавською митницею Міндоходів складено 62 протоколи про порушення митних правил на суму майже 3 млн. 500 тис. грн.

Обмеження готівкових розрахунків та відповідальність за порушення

Розрахунки між юридичними особами та за участю фізичних осіб під час підприємницької діяльності проводяться у безготівковій та готівковій формах.

"Надзвичанйники" Полтавщини розтринькали більше мільйона

На понад мільйон гривень фінансових порушень виявили фахівці Держфінінспекції в Полтавській області під час ревізії Управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Полтавської облдержадміністрації

Головне управління Міндоходів у Полтавській області підтримало полтавських військових

У складний для країни час, коли кожен може стати захисником Вітчизни, в Головному управлінні Міндоходів у Полтавській області також долучилися до підтримки української армії.

Полтавською митницею виявлено порушень митних правил на 3 млн. 500 тис. грн.

Протягом січня-квітня 2014 року Полтавською митницею Міндоходів складено 59 протоколів про порушення митних правил на суму майже 3 млн. 500 тис. грн.

Стрічка новин


Погода у Полтаві


Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів. При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Полтава Сьогодні , посилання на today.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).
rss