Полтава сьогодні. Інформаційний портал міста та області

Майже 3 тисячам аграріїв Полтавщини підвищили зарплату в результаті реалізації операції "Урожай - 2014"

У ході проведення операції "Урожай - 2014" органи доходів і зборів Полтавщини контролюють дотримання законодавства суб’єктами господарювання та громадянами, які здійснюють діяльність в аграрному секторі економіки.

Об`єкти комунальної власності Полтавщини підготовлені до опалювального сезону на 95%

Школи готові до холодів на 99,4%, дитсадочки – на 100%, лікарні 98,4%. Житловий фонд наразі готовий до зими на 95,2%: з 6 тис. 715 житлових будинків підготовлено 6 тис. 393.

У Міндоходу Полтавщини роздавали подарунки підприємцям

Із нагоди Дня підприємця, яке щорічно відзначається в Україні в першу неділю вересня, в обласній державній адміністрації відбулося урочисте нагородження кращих представників бізнесових кіл.

Із 15 вересня "Укртелеком" підвищує тарифи

Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації дозволила "Укртелекому" підвищити з 15 вересня тарифи за користування фіксованим зв'язком в середньому на 15%.
Фото fasadu.3-kita.com.ua

На утримання органів місцевого самоврядування мешканці Полтави виклали 13,4 млн.грн.

Полтавський міськвиконком оприлюднив інформацію про виконання бюджету в першому півріччі поточного року.

Нацбанк обмежив видачу готівки

Про це йдеться у постанові від 28 липня №449, опублікованій на сайті НБУ, якою внесено зміни у положення "Про врегулювання діяльності фінансових установ і проведення валютних операцій".

На Полтавщині завдяки прокуратурі люди отримали понад 17 млн грн зароблених грошей

Заступник прокурора області Дмитро Таран повідомляє, що на підставі подання прокурора Лохвицького району працівникам ПрАТ "Райз-Максимко" сплачено понад 1 млн грн.

У Полтаві здорожчали макарони

Цінова ситуація на продовольчому ринку області відповідає тенденціям, що склались в цілому в Україні, відзначає Департамент економічного розвитку ОДА.

Полтавський завод газорозрядних ламп пропонують ліквідувати

Державна фінансова інспекція в Полтавській області провела державний фінансовий аудит діяльності Відкритого акціонерного товариства «Полтавський завод газорозрядних ламп» за 2011-2013 роки та І квартал 2014 року.

За І квартал 2014 року в економіку Полтавської області вкладено $ 17 млн прямих іноземних інвестицій

Про це повідомляє Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України. Зокрема, інвестиції вкладались у сільськогосподарську галузь, виробництво промислових продуктів, розвиток ресторанного бізнесу.

Стрічка новин


Погода у Полтаві


Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів. При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Полтава Сьогодні , посилання на today.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).
rss