Полтава сьогодні. Інформаційний портал міста та області

Цього року на Полтавщині намолотили 4 мільйони тонн зерна

За оперативними даних, аграрії Полтавщини намолотили 4 мільйони тонн зерна при середній урожайності 48,2 ц/га.

Працівникам Полтавського облавтодору зарплату за червень видали тільки після втручання прокуратури

Кременчуцька прокуратура з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері поновила конституційні права працівників 9 філій ДП "Полтавський облавтодор" на своєчасне одержання винагороди за працю.

Уряд виділяє 7,3 мільярда гривень місцевим бюджетам на погашення їх заборгованості за ЖКГ 
перед опалювальним сезоном

"Від сьогодні уряд погашає боргові зобов'язання міст, районів, сіл за житлово-комунальні послуги, в тому числі за природний газ, тому що треба готуватися до опалювального сезону", - повідомив Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні уряду.

Міндоходів Полтавщини вилучило з незаконного обігу товарів на 10 млн. грн.

Як повідомив в.о. заступника начальника - начальника слідчого управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Полтавській області Віталій Малий одним із завдань оперативних підрозділів оперативного управління ГУ Міндоходів у Полтавській області є протидія незаконному обігу підакцизних товарів.

На Полтавщині зростає борг підприємств перед Пенсійним фондом

Ззагальнообласний борг із виплати заробітної плати, який був зафіксований соціальними службами на 1 вересня, становив 27,4 млн. грн.

"Гадячсир" заборгував працівникам майже 3 млн. грн.

На рахунки товариства "Гадячсир" надходили значні кошти. Однак, на оплату праці було використано лише 2,2 відсотки, що суперечить вимогам ст. 15 Закону України "Про оплату праці" та ст. 97 Кодексу законів про працю України щодо першочерговості виплати заробітної плати.

Депутати Полтавської облради розкритикували проект департаменту облдержадміністрації з енергозбереження

8 жовтня відбулося засідання постійної комісії Полтавської обласної ради з питань бюджету та управління майном, під час якого депутати обговорили розподіл коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Економічно активні підприємства Полтавщини заборгували працівникам 13,6 млн. грн.

На 1 жовтня загальнообласний борг по заробітній платі складав 27,4 млн.грн., в тому числі на 19 економічно активних підприємствах - 13,6 млн.грн. та на 21 підприємствах-банкрутах - 13,3 млн.грн.

Полтавському облавтодору вінничани заборгували 1,5 млн. грн.

Господарський суд Вінницької області задовольнив позов прокуратури Полтавщини та стягнув з одного з публічних акціонерних товариств Вінниці 1,5 млн. грн. на користь ДП "Полтавський облавтодор" ВАТ "ДАК "Автомобільні дороги України".

Податківці Полтавщини "пробачили" одному з підприємств області понад 75 млн. грн.

Прокуратура Полтавської області розпочала досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо службових осіб Головного управління Міндоходів в області та Полтавської міжрайонної державної податкової інспекції.

Стрічка новин


Погода у Полтаві


Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів. При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Полтава Сьогодні , посилання на today.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).
rss