Полтава сьогодні. Інформаційний портал міста та області
Микола Калініченко

Полтавська митниця виявила у 2014 році порушень митних правил на 5 мільйонів гривень

Як повідомив начальник Полтавської митниці ДФС Микола Калініченко правоохоронна робота Полтавської митниці ДФС в 2014 році була направлена на виявлення та фіксацію порушень, які наносять значну шкоду економічним інтересам держави.

На Полтавщині викрито 4 кримінальні правопорушення у сфері оподаткування

Понад 1млн.грн. збитків відшкодовано з початку року оперативниками Державної фіскальної служби Полтавщини

Працівниками податкової міліції Полтавщини з незаконного обігу вилучено товарів на 9,5 млн. грн.

Як повідомив в.о.начальника ГУ ДФС у Полтавській області Василь Храмов з початку року працівниками оперативного управління ГУ ДФС у Полтавській області встановлено факт незаконного виготовлення, зберігання і збуту фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів та використання підроблених марок акцизного податку.

У 2014 році полтавці сплатили 1 мільярд 317 мільйонів гривень податків до державного бюджету

Протягом 2014 року до державного бюджету від платників м.Полтави надійшло понад 1 мільярд 327 мільйонів гривень податкових платежів, в т.ч. до загального фонду державного бюджету надходження склали 1 мільярд 317 мільйонів гривень.

Обласна влада може залишити газети "Зоря Полтавщини" та "Село полтавське" без грошової "підкормки"

На щотижневій апаратній нараді у голови облдержадміністрації перший заступника голови облради Володимир Марченко поставив питання про доцільність використання коштів на фінансування двох друкованих ЗМІ ― газет "Зоря Полтавщини" та "Село полтавське".

На Полтавщині завершено річний цикл фінансування та виплати пенсій

На кінець дня 24 грудня органи Пенсійного фонду області спрямували останні в цьому місяці кошти до поштових відділень і банківських установ, завершивши річний цикл фінансування виплати пенсій і допомоги.

На Полтавщині знайшли 2987 неоформлених найманих працівників

Одним із резервів збільшення надходжень податків до місцевих бюджетів є організація роботи щодо виявлення та упередження порушень податкового та іншого законодавства під час виплати заробітної плати та інших доходів громадянам.

926 працівників ТОВ "Гадячсир" отримали зарплату, яку їм мали видати ще влітку

Завдяки втручанню процесуальних керівників прокуратури Гадяцького району під час розслідування кримінального провадження, службові особи ТОВ "Гадячсир" виплатили працівникам підприємства майже 3 млн. грн. зарплати, яка не була виплачена за липень та серпень поточного року.

Вантажівки КрАЗ-6322 поїдуть в Лаос

"АвтоКрАЗ" уклав контракт на поставку до Лаоської Народно-Демократичної Республіки великої партії повнопривідних автомобілів.

Полтавською митницею виявлено порушень митних правил на 1,2 млн. грн.

Як повідомив начальник Полтавської митниці ДФС України Микола Калініченко Полтавська митниця ефективно взаємодіє і з правоохоронними та контролюючими органами регіону.

Стрічка новин


Погода у Полтаві


Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів. При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Полтава Сьогодні , посилання на today.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).
rss