Полтава сьогодні. Інформаційний портал міста та області

Полтавщина серед кращих із погашення заборгованості по зарплаті за рейтингом Мінсоцполітики

Міністр соціальної політики Наталія Королевська під час Розширеної Колегії відомства, презентувала запровадження рейтингів соціального розвитку регіонів.

Крюківські вагонобудівники знайшли в Санкт-Петербурзі визнання та партнерів

10-11 липня на Кіровському заводі (м.Санкт-Петербург, Росія) перебувала делегація Крюківського вагонобудівного заводу на чолі з президентом компанії Володимиром Приходьком.

Полтавщина багата нафтою і газом

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" на Полтавщині відкрила перше власне нафтове родовище

Із початку року майже 10 тисяч полтавців скористалися електронним цифровим підписом

Головне управління Міндоходів у Полтавській області нагадує, що пункти по наданню цих послуг працюють в Полтаві, Кременчуці та Лубнах.

На Полтавщині виявлено 1200 неоформлених працівників

Одним із резервів збільшення надходжень податків до місцевих бюджетів є організація роботи щодо виявлення та упередження порушень законодавства під час виплати заробітної плати та інших доходів громадянам.
Заступник Голови Національного банку України Віра Ричаківська

Національний банк України вводить в обіг пам’ятну монету з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі

3 липня в Музеї грошей Національного банку України відбулася презентація пам’ятних монет номіналами 100, 20 та 5 гривень "1025-річчя хрещення Київської Русі"

Стратегічними партнерами крюківських вагонобудівників стали росіяни

Президент ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод" Володимир Приходько та гендиректор ВАТ "Кіровський завод" Георгій Семененко (Санкт-Петербург) підписали меморандум про створення спільного підприємства.
Фото volynnews.com

Близько 3 млн. грн. відшкодовано за матеріалами кримінальних правопорушень на Полтавщині

Працівниками ГУ Міндоходів у Полтавській області впродовж січня-травня поточного року внесено 5 повідомлень до Банку даних про сумнівні фінансові операції

На Полтавщині 3400 учнів підвищили свій рівень фінансової грамотності

20 червня представники Програми розвитку фінансового сектору (USAID/FINREP-II) презентували результати експериментального всеукраїнського курсу "Фінансова грамотність"

Стрічка новин


Погода у Полтаві


Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів. При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Полтава Сьогодні , посилання на today.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).
rss