Ламинация главные преимущества ламинирования документов.

Полтава сьогодні. Інформаційний портал міста та області
Фото tsn.ua

Полтавська митниця вилучила товарів на 1,4 млн. грн.

За 10 місяців 2013 року Полтавскою митницею Міндоходів за фактами порушень митного законодавства заведено 165 справ про порушення митних правил на суму 4,3 млн. грн.

На Полтавщині після втручання прокуратури виплачуються зарплатні борги

В області виявлені непоодинокі факти безпідставної невиплати заробітної плати.

Форум директорів по фінансам від Forbes

Форум директорів по фінансам - це головна зустріч фінансових директорів в Україні для обміну успішним досвідом та оцінки перспектив розвитку компаній в країні

118,5 млн.грн. сплачено до бюджету за наслідками податкового та митного аудиту на Полтавщині

У ході цієї роботи, впродовж січня – жовтня 2013 року підрозділами податкового та митного аудиту ГУ Міндоходів у Полтавській області було проведено 2289 документальних перевірки суб’єктів господарювання.
Фото vinnitsaok.com.ua

На Полтавщині майже на 36% більше ніж минулого року склав обсяг автоматично відшкодованого ПДВ

Станом на 1 листопада 2013 року відшкодована з бюджету сума ПДВ складає більш ніж 2,1 млрд.грн.

550 мешканців Полтавщини отримали заробітну плату тільки після втручання прокуратури

Органи внутрішніх справ області впродовж року неефективно проводили досудове розслідування щодо невиплати зарплати на підприємствах регіону.

Надходження від акцизного податку на Полтавщині зросли більш ніж на 254 млн.грн.

Сума акцизного податку сплачена впродовж звітного періоду за: алкогольні напої становить – більш ніж 5 млн.грн, тютюнові вироби – понад 3,8 млрд.грн., нафтопродукти – більш ніж 1,5 млрд.грн.

До ризикових потрапляють менше 1% зареєстрованих підприємств

Про це було повідомлено під час презентації Моніторингового центру Міндоходів. Цей потужний інструмент було створено для аналітичного та інформаційного супроводження процесів детінізації за допомогою найновіших розробок у сфері ІТ.

Через торговий конфлікт України та Росії страждають кременчужани

4 листопада стало відомо про звільнення працівників на всіх підприємствах найбільшого в Україні виробника кондитерських виробів - корпорації Roshen: у Києві, Вінниці, Маріуполі та Кременчуці.

Заклади освіти Полтавщини не за правилами витратили понад 7 млн. грн.

Фахівці Держфінінспекції в Полтавській області протягом січня-вересня 2013 року у результаті контрольних заходів закладах освіти виявили фінансові порушення на загальну суму понад 7 млн. грн.

Стрічка новин


Погода у Полтаві


Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів. При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Полтава Сьогодні , посилання на today.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).
rss