Полтава сьогодні. Інформаційний портал міста та області

Про оподаткування житлової нерухомості йшлося на нараді в Головному управлінні Міндоходів Полтавської області

У міжвідомчій нараді з питань запровадження податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки в редакції Закону України від 04.07.13 №403-VII "Про внесення змін до статті 265 Податкового кодексу України щодо об‘єктів житлової нерухомості"
Олег Пищенко

Полтавськими оперативниками Міндоходів вилучено підакцизних товарів на 3,5 мільйона гривень

Як повідомив заступник начальника - начальник слідчого управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Полтавській області Олег Пищенко за результатами вжитих оперативних заходів працівниками оперативного управління ГУ Міндоходів у Полтавській області з початку 2013 року припинено протиправну діяльність 3 "конвертаційних центрів".
Олена Адамович | Фото adm-pl.gov.ua

На Полтавщині торгують збитково?

Директор Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Олена Адамович провела сьогодні нараду, на якій проаналізовано фінансово-господарської діяльності суб’єктів господарювання Полтавщини в 2013 році.

Понад 125 млн.грн. сплачено до бюджету за наслідками податкового та митного аудиту на Полтавщині

Одним із основних напрямків роботи підрозділів податкового та митного аудиту Головного управління Міндоходів у Полтавській області є підвищення рівня добровільної сплати податків через руйнування схем їх мінімізації.

Зарплатні борги на Полтавщині зросли до 14 мільйонів

У листопаді на підприємствах Полтавщини загальна заборгованість із заробітної плати збільшилась на 614 тис.грн. порівняно з попереднім місяцем.

Майже 18 мільйонів гривень збитків відшкодовано до бюджету Полтавщини

Всього протягом вказаного періоду слідчими розслідувалось 536 кримінальних проваджень

Правники Міндоходів Полтавщини роз’яснили права платників

Прогресивні зміни, які відбулися у податковому законодавстві протягом останнього часу, свідчать про перехід до докорінно нових відносин платників податків та контролюючих органів, спрямованих в першу чергу на розвиток партнерських відносин з громадянами та бізнесом.

Понад 3 млрд. грн. платежів надійшло до місцевих бюджетів Полтавщини з початку року

Як повідомили в координаційно-моніторинговому управлінні Головного управління Міндоходів у Полтавській області за січень-листопад 2013 року органами доходів і зборів області до місцевих бюджетів було мобілізовано понад 3,1 млрд. грн. платежів, що більш ніж на 15 млн. грн. перевищує обсяги надходжень за відповідний період минулого року.

На Полтавщині повторно профінансують деякі бізнес-проекти

Сьогодні в облдержадміністрації відбулось чергове засідання інвестиційної ради Полтавського регіонального фонду підтримки підприємництві.

На Полтавщині почали виплачувати пенсію за грудень

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області повідомила, що 4 грудня органи Пенсійного фонду області розпочали виплату грудневих пенсій.

Стрічка новин


Погода у Полтаві


Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів. При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Полтава Сьогодні , посилання на today.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).
rss