Услуги построить дом в севастополе trudodrug.ru.
Полтава сьогодні. Інформаційний портал міста та області

Нідерланди проведуть референдум з питання України

Фото: AFP
Фото: AFP

Прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте заявив, що влада країни збирається провести компанію з популяризації серед своїх громадян ідеї відкриття вільної торгівлі з Україною.

Рютте стверджує, що увесь його уряд підтримує Згоду про асоціацію між Україною та ЄС, одним з напрямів якої є вільна торгівля з Україною.

На 6 квітня цього року у Нідерландах назначений референдум, однак, у Виборчій рада Нідерландів підкреслили, що він практично не має впливу на рішення влади, бо не може змусити її відкликати угоду.

Експерти та аналітики неодноразово попереджали, що Асоціація з ЄС та відкриття зони вільної торгівлі лише на словах звучить красиво. А на практиці – це складний, довгий, а найголовніше – неоднозначний процес перебудування економіки України. Через що для українського виробника існує небезпека витіснення з ринку товарами європейських компаній та збитків через переформатування згідно з новими для України європейськими стандартами.

 


Автор: Андрій Самойлов Дата: 08-01-2016 13:20:41
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення

Стрічка новин


Погода у ПолтавіАдміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів. При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Полтава Сьогодні , посилання на today.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).
rss

Яндекс.Метрика