Полтава сьогодні. Інформаційний портал міста та області

Мобільники українців масово атакують московські віруси

Прес-центр Служба безпеки України попереджає, що протягом останніх діб з російських інформаційних ресурсів відбувається спланована спецслужбами РФ інформаційна диверсія із зараження шкідливими програмними продуктами мобільних телефонів українських громадян.

Українці на підтримку армії перерахували 145,544 мільйона гривень

Прес-служба Міністерства оборони України повідомила, що станом на 29 серпня в рамках акції "Підтримай Українську армію" на рахунки Міністерства оборони України в якості допомоги Збройним Силам України від юридичних і фізичних осіб надійшло 145,544 мільйона гривень.

Порядок виплати заробітної плати, стипендій, пенсій, соціальної допомоги не змінено

Національний банк України з метою забезпечення оптимального механізму оподаткування пасивних доходів громадян у вигляді процентів зобов’язав банки відокремити рахунки, призначені для отримання доходів у вигляді процентів, від тих, що використовуються для зарахування заробітної плати, стипендій, пенсій, соціальної допомоги та інших передбачених законом соціальних виплат.
″Піккардійська Терція″ | Фото razommedia.com

17 жовтня у Полтаві виступить "Піккардійська Терція"

"Піккардійська Терція" вдруге за останні півроку об’їде з концертним туром міста Сходу та Півдня України - 17 жовтня будуть у Полтаві!

У Полтаві відбудеться "Перфоменс понеділкового вечора"

14 липня о 20:00 у "Львівській майстерні шоколаду" розпочнеться спільний авторський вечір Анни Єгорової та Дениса Стерна.

У Полтаві відбудеться велопарад дівчат "Сукня в горошок"

Велопарад Дівчат "Сукня в горошок", що анонсувався на кінець травня, відбудеться 14 червня.

"Турбіна" запрошує

Мережа розважальних центрів "Турбіна" запрошує до своїх закладів у Полтаві

"Ляпис Трубецкой" у Полтаві презентує новий альбом "Матрёшка"

Усі пісні, що увійшли до альбому "Матрёшка", були написані в 2012 році, задовго до українського Майдану, російської Олімпіади і інших знакових подій, з якими тепер багато хто асоціює нашу платівку.

Виставку про права людини знову зустрічатиме молодь Полтави

Здійснивши подорож по всій Україні, мандрівна виставка "Кожен має право знати свої права" в межах Всеукраїнської освітньої програми "Розуміємо права людини" знову завітає до Полтави. Виставка була виготовлена ГО "МАРТ" за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

Стрічка новин


Погода у Полтаві


Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів. При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Полтава Сьогодні , посилання на today.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).
rss