Полтава сьогодні. Інформаційний портал міста та області

Міжнародна організація праці пропонує перейти на чотириденний робочий тиждень

Експерт МОП Джон Мессенджер вважає, що чотириденний робочий тиждень надасть низку переваг, серед яких - скорочення кількості робочих годин та поліпшення здоров'я, оскільки багато захворювань в сучасному світі спричинені перенапруженням, постійним перебуванням в офісі і стресом.

Українські алергологи 
опановують новий метод діагностики

Кількість алергічних захворювань в Україні постійно зростає, близько 25 відсотків людей страждає на таку патологію.

Саджаємо восени, щоб милуватися красою навесні

Без весняних кольорів немає, мабуть, жодної садиби. Секрет популярності цих цибулинних рослин полягає в особливих декоративних властивостях.

Почесне консульство Республіки Словенія в Харкові представляє виставкові проекти "Slovenia / ART scanning" і "Photoarchive"

26 вересня 2014 року Почесне консульство Республіки Словенія в м. Харкові, Полтавській, Запорізькій, Сумській і Дніпропетровській областях, провело урочисте відкриття одразу двох виставкових проектів про Словенії - "Slovenia / ART scanning" і "Photoarchive" в галереї "Єрміловцентр", м.Харків.

Не спіть, мами, зі своїми дітьми!

Як засвідчили дослідження американських фахівців, ті мами, які лягають спати разом із малюком (укладаючи того поруч з собою), піддають його підвищеному ризику.

Уряд розпочинає широку програму кредитування 
для придбання котлів на альтернативному паливі

Уряд України разом із Ощадним банком України розпочинає широку програму кредитування на придбання котлів, що дозволить скоротити споживання природного газу.

Компенсації додаткових витрат на оплату комунальних послуг

У зв’язку з подорожчанням енергоносіїв цього річ, підвищилися також ціни й тарифи на комунальні послуги.

Із 1 жовтня у залізничних касах дані студентських квитків звірятимуть з електронною базою Міносвіти

Знижка на проїзд залізничним транспортом надаватиметься у залізничних касах лише тим студентам вищих навчальних закладів І – ІV рівнів акредитації та учням професійно-технічних закладів, дані яких занесені до Єдиної державної електронної бази з питань освіти, яку сформувало Міністерство освіти і науки України.

Як позбутися заїд

Ці маленькі ранки у куточках рота завдають багато клопоту. Крім свого непривабливого вигляду, така тріщинка заважає їсти, говорити і посміхатися.

Українцям шлють заражені електронні листи

Прес-центр Служби безпеки України повідомляє,, що проти українських громадян російські спецслужби проводять інформаційно-технічні атаки.

Стрічка новин


Погода у Полтаві


Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів. При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Полтава Сьогодні , посилання на today.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).
rss