Полтава сьогодні. Інформаційний портал міста та області

Специфіка духових шаф

Духова шафа - це затребувана техніка, в якій можна готувати дуже смачні, ароматні та корисні страви. Однак потрібно не тільки знати, як здійснюється установка духової шафи, але і як правильно вибрати його.

Навчання парапсихології і нетрадиційної медицини в Полтаві

Майстер Трансцендентальної Магії, дипломований спеціаліст Київського університету нетрадиційної медицини біоенергоіформотерапевт, парапсихолог, педагог, засновник організації "Товариство Духовного Розвитку" проводить набір на групові заняття по Магії і Парапсихології у м Полтава.

До уваги адвокатів!

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Скільки рушників повинно бути в домі?

Це величезне задоволення - загорнутися після ванни у великий, м'якенький банний рушник! А які ще рушники потрібні в господарстві?

"Укрзалізниця": При індексації тарифів ми враховуємо рівень інфляції, ріст цін виробників та фінансові можливості населення

Фахівці розглядають можливість у поточному році індексувати тарифи на проїзд залізничним транспортом у поїздах внутрішнього сполучення. Пропонується здійснити індексацію у три етапи – загалом на 21%.

Вибираємо газову плиту

Перш ніж відповісти на питання - яку газову плиту вибрати, поговоримо про її найважливіші компоненти, якими є варки поверхня і духовка.

Купівля нерухомості в Трускавці – вигідне капіталовкладення

Фінансова забезпеченість – це запорука щасливого, світлого, а головне успішного майбутнього. Тому від того, наскільки ви розумно вкладете власні капітали, залежить ваше подальше існування і благополуччя вас та ваших рідних й нащадків.

Що краще: нова квартира чи житло в старому будинку?

Покупцям вторинного ринку нерухомості, як правило, недоступні головні переваги мешканців новобудов.

Шини "GoodYear" - ефективний союз безумовної якості

Заснований в 1898 році, цей концерн неухильно дотримувався політиці впровадження передових технологій у власне виробництво, що призвело до того, що шини goodyear сьогодні стали символом успішних інноваційних розробок у цій галузі.

Як правильно "взути" вантажівку?

Правильно підібрані шини здатні в кілька разів збільшити комфорт і безпеку водія вантажного автомобіля.

Стрічка новин


Погода у Полтаві


Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів. При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Полтава Сьогодні , посилання на today.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).
rss