Полтава сьогодні. Інформаційний портал міста та області
Всього новин : 219
Перша сторінка   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   Остання сторінка
Фото: ostro.org

Нова військова техніка України

Україна почала виробляти військові евакуаційні машини нового зразка
Фото: news.yahoo.com

У періодичну систему Мендєлєєва додані нові елементи

Вчені Росії, Японії та Америки знайшли ще чотири хімічні речовини.

Як виглядатиме новий український паспорт?

З 1 січня 2016 Міграційна служба (МВС України) починає процес введення принципово нових посвідчень особи - пластикових карт з безконтактним електронним носієм, які замінять діючий сьогодні паспорт у вигляді книжки.

Укрзалізниця з’єднала поїздами Україну та Румунію

Із метою розширення залізничного сполучення з країнами Євросоюзу з 13 грудня ПАТ «Укрзалізниця» запровадила щоденне курсування двох пасажирських поїздів між Україною та Румунією. Поїзди курсуватимуть зі станції Вадул-Сірет (Чернівецька обл.) до румунських міст Бухарест і Сучава.

Головна ялинка Південної залізниці запалить вогні в День святого Миколая

19 грудня 2015 року, у День святого Миколая, о 16:00 на Привокзальній площі в Харкові засяють вогні головної новорічної ялинки Південної залізниці.
Фото uanews.kharkiv.ua

У новорічні свята діти залізничників – учасників АТО подорожуватимуть ретропоїздом Південної залізниці

19 грудня, у День святого Миколая, з вокзалу Харків-пасажирський ретропоїзд Південної залізниці відправиться в перший зимовий рейс.

У 2015 році продаж квитків через онлайн-сервіс Укрзалізниці зріс на 10%

Онлайн-сервіс Укрзалізниці з резервування та придбання проїзних документів користується дедалі більшим попитом серед пасажирів. Так, за 11 місяців 2015 року через електронні канали обслуговування пасажири придбали 37,9 % квитків від загального продажу, половина з них (19 %) оформлені через офіційний сайт Укрзалізниці booking.uz.gov.ua. За відповідний період 2014 року через сайт Укрзалізниці оформлено 9,1 % квитків.

"Укрзалізниця" затвердить програму капітального відновлення пасажирських вагонів

Публічне акціонерне товариство "Укрзалізниця" 9 грудня 2015 року провело виставку-огляд пасажирських вагонів, які нещодавно ремонтувалися. Метою виставки є визначення підходу до проведення різних видів ремонту в подальшому. Зокрема, буде визначений єдиний інтер’єр, стиль рухомого складу та технічні вимоги до проведення ремонтів.

Інтернет в автомобілі: вигоди та особливості підключення

Завдяки сучасним смартфонам ми можемо завжди залишатися на зв'язку, навіть якщо знаходимося за кермом. Але, як ми знаємо, мобільний інтернет пропонує обмежені можливості. Наприклад, з його допомогою навряд чи вдасться передавати великі обсяги даних. У такому випадку найкраще налаштувати інтернет в автівці за допомогою WiFi.
Всього новин : 219
Перша сторінка   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   Остання сторінка

Стрічка новин


Погода у ПолтавіАдміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів. При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Полтава Сьогодні , посилання на today.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).
rss

Яндекс.Метрика